Позната сатница 5. Арсенал Феста

in Забава on 25.05.2015.

Рундек Карго Трио, Ван Гог, Orthodox Celts, Consecration, Бркови, Бабе, Ти и бројни други данас су најавили долазак на Арсенал Фест 05, чиме је комплетиран списак извођача и одређене су сатнице свих наступа на три бине фестивала, који се одржава у Крагујевцу 25, 26. и 27. јуна.

“Веселимо се наступу на Арсенал Фесту. Прошло је пар година од нашег задњег судјеловања и зажељели смо вас се!”, поручује Дарко Рундек, који ће са виолинисткињом Исабел и мултиинструменталистом Дуцом Вранићем 27. јуна на Garden Stage-у Арсенала промовисати предстојећи нови CD албум “Мостови”.

На Гардену 27. јуна свираће и Лет 3, Болесна штенад, Irie FM, Black Crown Empire, као и новосадски бенд Пикник, који први пут свира на Арсеналу у години када обележава две деценије постојања и промовише нови албум “Раднички савет”. Завршне вечери Арсенала на Main Stage-у свирају Ван Гог, Горан Бреговић који уз свој Оркестар за свадбе и сахране и Алена Исламовића прославља 40 година Бијелог дугмета, затим Коља и Гробовласници, ЛТЈ Букем са МЦ Стамином, и београдски алтернативни двојац Ти који најављује “енергичан и искрен наступ уз добру енергију”.

Друге вечери Арсенала на Main Stage-у наступају Ритам нереда, Бркови, Sharks, Snakes and Planes, С.А.Р.С. и Забрањено пушење, док су исте вечери 26. јуна на Гардену Канда Коџа и Небојша, Прљави инспектор Блажа и Кљунови, Стyптиц, Forever Storm и Самостални референти који ће за први наступ на Арсеналу обећавају “сат времена лудила и енергичне свирке”.

Три вечери Арсенала публика ће имати прилику да се проведе до раних јутарњих часова на Explosive DJ Stage-у где ће наступати 25. јуна Markwood, Wise D& Kobe, Gramophonedizie и Сале Liquid & Solid, затим 26. јуна Факир, Клаус, Someone Else B2B… и Codex with MC with MC, и на крају 27. јуна Никола Вемић, Адам Touch, Батрић&Миву и Леа Добричић.

ARSENAL FEST 25. JUN
MAIN STAGE 
20:15-21:00 Consecration
21:15-22:00 Debela Nensi
22:15-23:15 Babe
23:30-00:45 Elemental
01:00-02:30 Hladno pivo
GARDEN STAGE 
20:00-20:25 Bunt
20:40-21:10 The Cockblockers
21:25-22:00 The Highlanders
22:15-23.00 LUR
23:15-00:30 Orthodox Celts
00:45-01:15 Društvo skrivenih talenata
01:30-02:00 Gospodjo, bate
EXPLOSIVE DJ STAGE 
21:0022:00 Pobednik Afirmisanja
22:00-23:30 Markwood
23:00-01:30 Wise D& Kobe
01:30-03:30 Gramophonedzie
03:30-05:00 Sale Liquid & Solid

ARSENAL FEST 26. JUN
MAIN STAGE 
20:15-21:00 Sharkes, Snakes & Planes
21:15-22:15 Ritam nereda
22:30-23:30 Brkovi
23:45-01:15 S.A.R.S.
01:30-03:00 Zabranjeno pušenje
GARDEN STAGE
20:00-20:25 Bunt
20:40-21:10 Styptic
21:25-22:00 Forever Storm
22:15-23:15 Artan Lili
23:00-00:15 Samostalni referenti
00:30-01:30 Blaža i Kljunovi
01:45-03:00 KKN
EXPLOSIVE DJ STAGE
21:00-23:00 Fakir
23:00-01:00 Klaus
01:00-03:00 SomeoneElse b2b Alex Monster
03:00-05:00 Codex with MC

ARSENAL FEST 27. JUN
MAIN STAGE
20:15-21:00 Ti
21:15-22:00 Kolja i Grobovlasnici
22:15-23:30 Van Gogh
23:45-02:00 “40 godina Bijelog dugmeta” Goran Bregović i Orkestar za svadbe i sahrane
sa Alenom Islamovićem
02:15-04:00 LTJ BUkem & MC Stamina
GARDEN STAGE 
20:00-20:25 Bunt
20:40-21:10 Black Crown Empire
21:25-22:00 Piknik
22:15-23:30 Rundek Cargo Trio
23:45-01:00 Let 3
01:15-02:00 BOlesna štenad
02:15-03:00 Irie FM
EXPLOSIVE DJ STAGE
21:00-23:00 Nikola Vemić
23:00-01:00 Adam Touch
01:00-03:00 Batrić&Mivu
03:00-05:00 Lea Dobričić

Категорије: Забава